| Deian1 a întrebat:

cum pot face un remix unei melodii? Adica pasii ce trebuie sa schimb, cum, ce trebuie sa fac ca sa o schim? Pls., dau funda si o invitatie pe the files ce lui care ma ajuta in amanunt!
ajutati-ma pls!?

2 răspunsuri:
| Favorite a răspuns:

Buna,am auzit eu de un programel numit
Virtual DJ.Cu el poti mixa melodiile dorite, doar ca se foloseste greu, ii sofisticat ca structura! uite un link : http://www.brothersoft.com/virtual-dj-download-62338.html? bottom

| Favorite a răspuns:

Scuze ca am uitat de amanunte dar, nici eu nu stiu sa-l folosesc am auzit de el intamplator si ma gandeam ca poate ar fi bun pentru tine. SUCCES :*