| eoInnocent a întrebat:

curand mi=a venit o idee de o piesa cu titlul Definitia Unui zambet, ce va sugereaza voua acest titlu? Actiune persoane etc cam in ce fel ar trebui sa descriu acest titlu? Si va rog cei cu imaginatie sa ma ajute...

Răspuns Câştigător
| Alecswtza a răspuns:

Definitia unui zambet happy frumos!
Ma gandesc, ma gandesc, ma gandesc la un eveniment ce nu il pot uita, ceva ce imi raneste sufletul dar la care inca zambesc cand imi amintesc, ceva gen prima iubire. Vreau sa ascult piesa daca ai de gand sa o inregistrezi happy

| eoInnocent explică (pentru Alecswtza):

O sa o inregistrez si o sa ti-o trimit sa o asculti, mersi mult pentru idee chiar m=ai ajutat:d

1 răspuns: