| ygh6yttrgfdsx a întrebat:

Buna TPUbig grin
Poate careva sa-mi zica o lista cu cele mai frumoase trupe ( vechi )
Gen Queen
Sau cantareti de gebul Stevie Wonder
In orice caz muzica vechehappy
Va multumesc!

5 răspunsuri:
| TheDarkEmpire a răspuns:

Elvis Presley, The Doors, The Eagles, Black Sabbath, The Who, Deep Purple, Deff Leppard, Led Zeppelin, Ac/Dc,Dokken,Motley Crue, Motorhead,WASP, Ratt, Aerosmith, Pink Floyd, Guns N Roses, Iron Maiden, Nirvana, Alice in Chains, Pearl Jam etc.

| Zara_5520 a răspuns:

Roxette
Bon Jovi
Joan Jett and the Blackhearts
Runaways
Abba
Sper ca te-am ajutat!

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Iron Maiden ( Bruce Dickinson), Ac\Dc, Scorpions, Joan Jett, Manowar, Metallica, Bon Jovi, Guns N Roses, Aerosmith, Lynyrd Skynyrd, Deep Purple, Queen. Merita sa le asculti fiecare piesa, sunt uimitori!

| biornobiovanna a răspuns:

Elvis Presley,Michael Jackson,Bruce Springsteen,Bon Jovi,Queen,Stevie Wonder,Kate Bush,Phil Collins,The Beatles,Robert Palmer,Peter Gabriel,David Soul,David Bowie,George Michael,Village people,Eddy Grant,Tom Jones,The police,Prince,Eurythmics,Bee Gees,Billy Joel,Billy Idol,Bonnie Tyler,Elton John,Wham!, James Brown, T.Rex,Depeche mode,Chris de Burgh,Smokie,John Lennon,Paul McCartney(incearca Say say say),Gazebo,Freddie Mercury,Tears for fears,Pet shop boys,Boney M,Genesis,The bangles,Van Halen,ABBA,KC and the Sunshine band,Taco,Paul Young,Duran Duran,Andy Gibb,Madonna,Falco,Simple minds,Shakin' Stevens,Cliff Richard,Fair control,Toto,Richard Marx,Dire Straits,Huey Lewis&The news,Rick Astley,Kajagoogoo,Gerry Rafferty(melodia Baker street m-a impresionat profund),Rod Stewart,Nirvana, Red hot chilli peppers(melodiile din anii '90, dar si cele din anii 2000 sunt frumoase),Whitney Houston,Mick Jagger, Bryan Adams, Kelly Family.
Mie una imi plac toti. Sper sa-ti placa si tie happy