| Rallu_5918 a întrebat:

Dar cine stie ceva manele de dragoste si noi, si vechi cat mai multe pls. Fundita :*!

Răspuns Câştigător
| ioneluka21 a răspuns:

Nicolae guta Nu mai vreau
Nicolae Guta - Dragostea mea
Nicoleta Guta - Numai pentru tine
Nicoleta Guta - Sageata lui Cupidon
Nicoleta Guta & Fero - Ti-as trimite un mesaj
Nicoleta Guta - STI IUBIREA MEA
Nicoleta Guta-noi doi ne iubim
Nicoleta Guta - Daca poti ia viata mea
Nicolae Guta - Viata mea se termina la tine
Nicolae Guta M am indragostit de tine
Nicolae Guta - E scris undeva
CLAUDIA & ALESSIO - LUMEA MEA
CRISTI DULES SI MADALINA - Naini Naini
Edy Talent & Madalina O fi o nebunie
Jean de la Craiova - Mi-e dor de tine
Jean de la Craiova-Te ador
LIVIU PUSTIU - TU ROMANCA EU TIGAN
Liviu Guta-un milion de bulgaroaice
Nicolae Guta - Si Tin la Tine

Jean de la Craiova - Fericiarea are chipul tau
Jean de la Craiova-hai sa-ti dau niste iubire
Forinel si Ioana -pentru cine
Florinel si Ioana -cine e
Nek -unde pui tu buzele

16 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Intrii pe un site sa ceri manele? Tu ai vazut cam ce discutii se poarta pe aici? Nu prea ne plac manelele, si de asemenea nici ascultatorii lor.
Speram sa mori in chinuri sau sa te luminezi curand.

| Andydaniel96 a răspuns (pentru Ecea):

Mori tu ma idiotule ca noi nu iti spunem tie ce fel de muzica sa asculti

| OnlineZ a răspuns (pentru Ecea):

Hai sa iti spun 2 vorbe *nenea*. Daca omului ii plac manelele nu trebuie sa il judeci tu.Majoritatea ascultati manele numai ca 20 % recunoasteti. Cand sunteti intr.o gasca ascultati Rihana, Justin Timberlake. Beyonce etc ..Si cand acasa *Rupeti cu salam si guta* am mai vazut eu de astia ca voi. Imi provocati greata. Hai gata deja m.am plictisit sa dau explicatii oricum sunt convinsa ca nu intelegi nimic. Se vede esti prea batut in cap!winking

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

OMFG. Manelist la orizont. *faint* Ziua asta nu putea fi mai proasta... Asculta nene, daca vrei manele gasesti cu sutele, deci nu mai bate oameni normali la cap cu manelele. Nici nu stiu de ce e pusa intrebarea asta la categoria muzica, daca era o categorie numota tampenii sigur acolo ajungea.

| OnlineZ a răspuns (pentru 発行機関月は地獄に行く):

Da care e problema daca omului ii plac manelele... Fiecare cu gusturile sale. Idioti mai sunteti frate laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar fi rusine! laughing Asta nu e site de manelari :-&!

| Andydaniel96 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se spune manelisti ba idiotule:@

| heavymetal a răspuns:

Nicolae guta-sarutul cu parfum de floare! cea mai buuuunnnaaa!

| Dani3l1 a răspuns:

Na ma, cum am mai raspuns ai la unu, si tu ar trebui aruncat peste balustrada podului.

| Rallu_5918 explică:

Daca vroiam sa downloadez, nu vad de ce as mai intra aici sa rog pe alti sa-mi dea.

| alexalexandru_5325 a răspuns:

Ma omu asculta ce vrea nu e obligat sa asculte ce va place voua rahatilor

| kreatzak a răspuns:

Fratee...si care problema ca e manelist? ia uitee maa ma lasi si eu ascult manele.ia mel lu adrian-dragoste cu venin :* [; X]

| deiudei17 a răspuns:

Bai oameni buni care-i problema voastra ce asculta omu? Nu va place nu va bagati, daca va credeti asa cultivati respectati gusturile altora

| trololololololololololololoool a răspuns:

Cream pisi. askult TRUDA- Bataia Doare. ii o manea de dragoste frumoas d la niste baieti smecheri care zice cum omoara ei la toti dusmanii sa se stie!

| Manele_Rsighisoara_1985 a răspuns:

Mersi de melodii

| Andy_AndrutSsa_1998 a răspuns:

Si pana la urma care e problema voastra k asculta manele sau nu....fiecare k gusturile lui frate, eu de ex ascult aproape toate genurile de muzica inclusiv manele. Asculta ce iti place si niciodta sa nu iti fie rusine cu gusturile tale...app mie imi plac rau mel astea:
http://www.youtube.com/watch?v=NFFPxCpnWl8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=KRuURlL4_CM&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=8n3JPVgUhzE&feature=relmfu (imi place rau mel asta...e preferata mea)
P.S. Sper ca te-am ajutat :*:*:*:*:*