| al3xby3x a întrebat:

dau funda pentru intrebare! daca va-ti uitat aseara la pariu cu viata andrei si cu ioana au cantat o mel pe scena aceea si nu stiu cum se numeste ...era faza aceea cand profa ia pus sa cante fata cu baiat si monica a spus sa cante sara cu andrei iar sara a refuzat spunandu-i lui ioana sa cante ea cu andrei. deci cum am spus dau funda! plz ador mellove struck

Răspuns Câştigător
| justlovee a răspuns:

Nick Cave & Kylie Minogue-Where the Wild Roses Grow
http://www.youtube.com/watch?v=9adWrWagg6k

e superba:X si eu o ador:X

2 răspunsuri:
| oAlin a răspuns:

Buna! La melodia asta te referi? Nick Cave ft Kyle Minogue - Where The Wild Roses Grow

| adinutza_3126 a răspuns:

Alina & Dorian - "Where the Wild Roses Grow" (Cover) in "Pariu cu viata"
www.youtube.com