| iloveteenwolf a întrebat:

De ceva vreme am inceput sa ascult rock cu trupe de genul: Bring me the horizon, Linkin Park, Breaking Benjamin etc...dar Eu vreau alte trupe imi ziceti cateva?(Pot fii si romanesti, chiar va rog sa mentionati)
P.S nu trebuie sa fie trupe foarte cunoscute si nu trebuie sa aiba chiar acelasi ritm ca si cele mentionate mai sus
Dau funda :*

2 răspunsuri:
| Anna121 a răspuns:

Three days grace, all that remains, five finger death punch, nickelback, walking on cars

| JackBoston a răspuns:

Kempes,rhapsody of fire, xandria, deathstars, arch enemy.