| anonim_4396 a întrebat:

din nou vin cu o alta intrebarehappy
in intrebarile puse mai demult era vb de o trupa, nu am mai cantat in ea de mult fiindca mereu tot ce faceam era sa radem si + nu era o trupa cu intrumente si altele, eram 4 fete care cantam cu vocea, acum fiind vacanta mare, m-am apucat intr-o zi sa ma gandesc,, cum asi putea reunii trupa, dar de data asta sa fie altfel?". intamplator fix in aceeasi zi stateam si butonam televizorullaughing dand canaele la rand am apucat pe disney. era desenul acela cu,, felinele"-,, the cheetah girls". am stat atenta si m-am uitat, apoi am ascultat melodiile pe net(melodiile cantate acolo) am gasit si varianta,, instrumental/karaoke" insa, nu ar fi tare sa cantam noi acele melodii chiar daca ele ar fi cu vocile noastre. asa ca m-am gandit sa compunem propriile melodii, dar pentru asta ce trebuie sa fac? pot desigur sa le scriu si in engleza, fiindca mai intai le scriu in romana apoi le traduc in engleza in asa fel incat sa rimeze, dar problema este melodia. cu versurile o rezolv repede. dar cum sa fac cu melodia?:Sthinking
va rog help mepuppy dog eyes! dau si fundita si votwinkingwinking:X!

1 răspuns:
| justMe29 a răspuns:

Apropo. am uitat sa scriu sus, orice in afara de manele x_x...eu am fost solista si de populara si de usoara...insa despre ce am scris mai sus. as vrea mai mult muzica usoara acum:d:d