| ChicalovesEdward a întrebat:

BUNA, TPU, http://www.youtube.com/watch?v=PdifyRx1XVI cum vi se pare? mersi de parere...;)

7 răspunsuri:
| Miky a răspuns:

Imi palce melodia dar mi-au placut mai mult alte melodii ale lui smiley

| Roberta a răspuns:

Melodia e superba, chiar cea mai tare de a lui Smiley de pana acum happy

| teodorika1998 a răspuns:

E super melodia.e ceam mai tare melodie a luihappy>big grin

| Anonima568 a răspuns:

E prea tare melodia asta :X o am ca ton de apel si nu am mai schimbat`o de cand a aparut laughing

| Coco_3708 a răspuns:

Smiley nu e genul meu eu ascult rock dar mlodia asta chiar e geniala :X

| aLLu17 a răspuns:

Chiar daca nuh prea askult eu melodii cantate de Smiley melodia asta o ador:X:X