| sweet_6707 a întrebat:

Buna tpu...imi dati ceva site pe care sunt toate acordurile la chitara...ms:*dau funda

2 răspunsuri:
| Angelik_6250 a răspuns:

Gasesti pe youtube;)) poftim unul dintre ele http://www.youtube.com/watch?v=oKvzH1QKTII
succes!

| alexandruandrey a răspuns:

Sunt foarteee multe, cauta pe google adica scrie exact asa:"PDF]Cantari Crestine - Cantari.ro" ai aici 1000 si ceva, ai pe saturate. Asa, dai clik pe primul scris, si apoi o sa-ti apara un format pdf-Adobe reader, si scrii acolo sus unde poti sa selectezi pagina care vrei, scrii 346 si dai enter si de acolo in sus ai toate acordurile!