| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti, va rog, cum se numeste melodia aceea din Hannah Montana, aceea cu ziua mamei lui Lily? Miley canta la inceput o melodie asa calma, foarte draguta si placuta, iar dupa aceea o pune si pe Lily sa cante acea melodie(deoarece Lily vrea sa-i faca mamei sale un cadou, iar Miley i-a propus sa cante acea melodie foarte frumoasa-dupa parerea mea:d). FUNDA+VOT primului care imi spune numele corect al melodiei!happy. Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| Dany19 a răspuns:

Cred ca se cheama One in a million.

1 răspuns:
| KentuckyF a răspuns:

Buna si tie xD scuze ca nu am un raspuns la intrebarea ta, dar nu ma pasioneaza HM