| RoxyDany12 a întrebat:

Buna TPU in noiembrie fac 12 ani si ma intrebam daca e o idee minunata ca sa incep sa cant la chitara? Stiu ceva sa cant dar nu asa de bine si ma pasioneaza cantatul la chitara deci ce spune-ti ar fi o idee minunata sau nu?

2 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Eu cant de 3 ani si pot spune ca este cel mai inspirat lucru care l-am facut in viata mea.
Tu decizi daca vrei sa te apuci de invatat, daca crezi ca muzica pe care o asculti si pe care ai vrea sa o si canti se poate reproduce pe chitara atunci nu ai decat

| AndiNyctophilia a răspuns:

Da, din punctul meu de vedere e o idee foarte bună. Și eu cânt la chitară de ceva vreme, și pe mine mă pasionează, și îmi și place. Succes :X