| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
la noi in scoala se face un concurs,, elevii au talent" si fiecare trebuie sa faca ceva si eu si inca 2 fete ne-am gandit sa dansam da nu avem idei de pasi de dans
mentionez ca pasii trebuie sa fie pentru dans modern
FUNDA! la cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| FataDeCiocolata a răspuns:

Sa sti ca si noi am avut la scoala,, Elevii au talent,, iar eu cu colegele mele am luat locul intai cu un dans, dar noi am fost 7 fete altfel nu iese, sa syii iti trebuie mai multe! UITE DANSUL mentionez ca am stat in sala de repetiii cam 2 ore pe zi, in fiecare zi timp de 2-3 saptamanui, trebuie muncit : http://www.youtube.com/watch?v=isiIdBo-5Rc