| BlackCatDesignHD a întrebat:

ma puteti ajuta? Caut cu disperare prima melodie de la spotul TV Orange Summer Well 2013. Dau funda

Răspuns Câştigător
| Brofist a răspuns:

Pe spotu' de la summer well : The Asteroids Galaxy Tour - MAJOR happy

| BlackCatDesignHD explică (pentru Brofist):

Am gasit, The Asteroids Galaxy Tour e parca de la spotul din 2012, The Courteeners - Van Der Graaff se numea big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Link-ul!

| BlackCatDesignHD explică (pentru anonim_4396):

Problema este ca nu gasesc deloc reclama pe internet, totusi spotul nu este vechi, voi incerca sa caut mai mult si revin cu detalii daca gasesc un link cu reclama.