| anonim_4396 a întrebat:

Mult timp am fost in dubiu in privinta "calitatilor" mele vocale, asa ca recent am postat un scurt clip pe youtube pentru a ma edifica: http://www.youtube.com/watch?v=W6Z79qY8a3o

As dori sa-mi ziceti parerea voastra, daca mai are rost sa continui. MS. :)

3 răspunsuri:
| FaithGaga a răspuns:

Da, esti destul de bun, dar trebuie sa mai muncesti daca vrei sa fi foarte foarte bun! Te rog, fundita!

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Imi place...ai putea lua niste lectii(daca vrei) si vei deveni un cantaret super-talentat...
oricum, ai o voce superba! imi place!

| Polaris a răspuns:

Sună gay. M-ai făcut să opresc Led Zeppelin, shame on you.