| dariusbocos a întrebat:

Buna TPU tongue Vreau sa ma ajutati cu o problema... am cautat ceva sa fac canto online pe net sau sa invat ceva karaoke ca am voce dar vreau sa mi-o imbunatatesc. Va rog daca gasiti vreun site cu asa ceva ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| NobleHeart a răspuns:

Buna,iti dau link-ul acesta: http://www.youtube.com/watch?v=3Uu2b12n1Is&feature=related.Pe mine m-a ajutat sa-mi imbunatatesc vocea. Sper ca ti-am fost de folos. :)

3 răspunsuri:
| NobleHeart a răspuns:

Cu placere! happy

| bbyu2 a răspuns:

Nu canta de capul tau! Iti poti face foarte rau la voce sau chiar sa-ti pierzi vocea. Lucreaza cu un profesor. Lectiile de canto difera de la om la om. Nu se pot invata online.