| adda004 a întrebat:

spuneti-mi va rog nume de melodii care inseamna ceva pentru voi si la ce va ganditi atunci cand le ascultati:X multunesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Robertyz a răspuns:

Scorpions - Send me an angel. Melodia mea si a prietenei mele, fiindca pentru mine reprezinta ingerul pe care l-am asteptat mai bine de 16 ani de zile si ma bucur ca am cunoscut-o

Children of Bodom - In your face : O melodie pe care am ascultat-o foarte mult dupa ce am vazut adevarata fata a unor prietenii care s-au dovedit a fi orice altceva numai prieteni nu.

Children of Bodom- Somebody Put Something in My Drink : Nu are nicio insemnatate importanta, doar a fost o obsesie mai veche a prietenei mele, iar acum este a mea laughing