| Stefi06 a întrebat:

Stie cineva cum il cheama pe What's Up in realitate? Una lume spune ca este fratele lui Marius Moga si ca il cheama Iulian Moga, dar eu nu cred asta pentru ca acest Iulian este regizor, iar What's Up este cantaret. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Se numeste Marius Ivancea.
Uite aici cate ceva despre el:
http://www.hgp.ro/download-whats-up-de-azi-pe-maine-episodul-1/

Un an nou fericit :*

| Stefi06 explică (pentru pwp):

Mersi.
Un an nou fericit si tie! :*

| Stefi06 explică (pentru pwp):

M-am uitat la episodul de pe pagina pe care mi-ai dat-o si as vrea sa le vad si pe celelalte 58... dar intrebarea mea e :unde le pot vedea?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Iti multumesc pentru funda happy
Un an nou fericit sa ai :*

| Adelina_Ramona_1994 a răspuns:

Ivancea Marius

| Lupascu_Andreea_1980 a răspuns:

What’s Up – Marius Ivancea