| florinmusat09 a întrebat:

Buna TPU stie cineva de pe ca album face parte melodia Dony - Mi Hermosa

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Din ce album sa faca parte daca asta e singura si prima melodie scoasa de DONY? In luna mai 2012(luna trecuta) a scos primul single si anume
Dony - Mi Hermosa ft. Alex Mica.
Bafta!

| Anyway a răspuns (pentru neluL):

Du-te nu mai spune?! laughing Asta e singura melodie scoasă de Dony?!? Are o groază! Doar în 2011 a scos hit-ul cu Elena Gheorghe - HOT GIRLS. A colaborat cu Christian D (Narcotic Sound) și au format o trupă - REFFLEX.
Apoi a colaborat cu David Deejay.
Deci, are multe melodii...happy