| whattt a întrebat:

Stie cineva un site de unde pot descarca muzica fara versuri (mai de inteles vreau doar ritmul )?

3 răspunsuri:
| RandomGirl a răspuns:

Ai o setare in pc prin care poti sa anulezi vocea dintr-o melodie, la win 7 te duci la iconita cu sunet => sound manager =>sound effects si acolo e o iconita cu un microfon si cu buze, dai click pe ea.
Daca ai win xp tot la sound manager te duci si sigur e acolo o setare dar nu stiu sa iti zic unde exact.
O seara placuta!happy

| whattt explică (pentru RandomGirl):

Dar unde se afla acel sound manager?

| RandomGirl a răspuns:

Dai click dreapta pe iconita care arata ca un speaker, din dreapra ecranului in colt se numeste audio manager, la mine e Realtek HD, adica placa de sunet.