| Siracuzia a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi o melodie? Stiu ca se numea Enigma-Love Sensuality Devotion si ca era destul de veche.Acum am incercat sa dau de ea, dar imi da alta melodie care se numeste la felsadCanta un babat si o femeie in ea in lb engleza sau franceza, nu mai stiu.Incepea barbatul cu ei iai aaa...Cam asa suna.Va rog frumos cine o stie sa imi spuna nu va ramane nerasplatit.Multumesckiss

1 răspuns:
| tweety_7192 a răspuns:

Www.fisierulmeu.ro - aici gasesti ce melodie vrei tu. sper ca te-am ajutat:-*
:)