| aandreutsaa a întrebat:

stiti cum se numeste melodia aia care incepe la romani au talent era ceva de genu:ai venit la romani au talent aseazate pe canapea ...romani au talent te va schimba. daca vrei sa devi superstarvino la romani au talent si se va schimba nu mai stiu sigur cum era cam ceva de genu.dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Stella17 a răspuns:

Buna, aceea melodie nu se da la radio deoarece este facuta de producatori si nu se stie cum se numeste aceea melodie.
Pa, pa