| Anonimata345 a întrebat:

Bună,TPU! Sunt fata și fac canto de 2 ani jumate aproape 3. Eu nu vad niciun rezultat, merg acolo pentru ca vreau sa ajung cantareata, însă vad ca nu am niciun trofeu, niciun succes. Am luat anul trecut o placă cu "Viva la Musica" și acum un an doi, o diplomă cu locul 3, în rest doar diplome de participare...eu cred ca nu ar mai trebui să continui, pentru ca alte fete care au un an de canto, au casa plina de trofee și mult succes in viitoarea lor cariera. Țin să menționez că acolo unde merg este pe gratis. Voi ce sfat imi dati, ce imi ziceți sa fac? Mie mi-se pare că nu am talent însă ceilalți imi spun ca am sad. Ofer fundă celui mai bun raspuns! Vă rog fără mișto

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Voi ce sfat imi dati, ce imi ziceți sa fac? " - ar trebui să găsești o persoană neutră și pricepută (nu profa ta de canto ce vrea să-ți ia banii in continuare) să te asculte și să-ți zică "verde-n față" cum stă treaba. Altfel, o să ai parte doar de "incurajări" deșarte

| Anonimata345 explică (pentru sierra1):

Este pe gratis acolo unde merg

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimata345):

Repet : ar trebui să găsești o persoană neutră și pricepută...