| gabi_9319 a întrebat:

uite care e tb. m-am cam saturat de mel astea. cred ca si unii dintre voi. muzica buna nu mai este apreciata asa cum tb. de exemplu muzica folk, cei mai mari artisti ai muzicii folk acum sunt niste mituri. nu v-ati saturat? nu ati vrea sa fie un post de muzica unde sa fie doar muzica buna?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Sa stii ca este!
...de exemplu eu ascult dupa ora 0:00 radio Romania actualitati.si au niste emisiuni in care pun muzica folk, blues, jazz.etc numai muzica cu adevarat buna!
...chiar iti recomand sa asculti si tu!
*pe mine asta ma adoarme seara big grin *

1 răspuns:
| TeoPT a răspuns:

Rock FM. Classic rock \m/winking

Bafta