| metallicaforever a întrebat:

Un prieten de al meu merge la un concurs de muzica rock si nu stie ce nume(in engleza) sa-i puna trupei. Dar fara sa fie nume gen :metallica, guns`n`roses sau nirvana. Nume care nu s-au mai auzit pana acum. Are cineva sugestii? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Breaking Darkness
Men of the Devil

din-astea.

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Incearca ceva original, nu Rock Square din Zack si Cody sau alte nume care deja exista.

| OfficialFallingStar a răspuns:

Rock Square

The Rock

Rock Devil

Iron Maiden

Rock 'n' Guns

Disturbed

Apocalypse

Rock 'n' Boys

Rockers

Rockie-Rock

scuze pentru alea mai naspa, dar doar astea mi-au venit in minte pe moment