| EternalVampire a întrebat:

unde pot vedea noile melodii pe care le scot cantaretii de muzica rock?

Funda.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Ai vreo formatie preferata anume? cauta-le numele pe youtube si da-le subscribe. Sau aboneaza-te la Vevo, o sa primesti update-uri cu multe melodii ce se incarca. Sau cauta un label de rock, si aboneaza-te la el.

| EternalVampire explică (pentru CM7YRE):

Am mai multe formatii.
Ce fel de label? Dar cat costa un abonament la Vevo?

| CM7YRE a răspuns (pentru EternalVampire):

Youtube e gratis. Label de rock, nu cunosc niciunul ca sa-ti dau exemplu. Cum e catmusic la noi, cum e spinning record, cauta pe youtube si-ai sa vezi.

3 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Te abonezi pe YouTube la ce trupe vrei.