| iuliaserban a întrebat:

TPU! va place Justin Bieber? Daca da de ce, daca nu de ce? Funa happy

Răspuns Câştigător
| passenger a răspuns:

Il apreciez foarte mult pentru ceea ce face. Pentru faptul ca a devenit star,pentru TALENTUL PE CARE-L ARE,pentru faptul ca s-a schimbat de cand a intrat in lumea "mondena" a Americii,pentru ca are curaj sa cante live,dar are si defecte... Ca de exemplu,nu merge la scoala,deoarece "are chestii mai importante de facut decat matematica" straight face Asa a zis intr-o emisiune. I s-a cam uracat celebritatea la cap dar ce sa-i facem? E totusi o persoana influenta si trebuie sa aiba anumite "principii". Si la aspectul fizic chiar nu are nimeni ce sa-i reproseze!
Cu alte cuvinte,da imi place!

12 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

Nu. De ce? Din cauza muzicii pe care o canta.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu.
astea e parerea mea, nu trebuie sa motivez.muzica lui e echivalenta (pentru mine)cu manelele.

| Couragebv a răspuns:

Eu stiam ca il cheama justin gayber, probabil ca ma inselam, probabil...

| Awesome a răspuns:

Sunteti retardati eu il ador pe bieber pentru ca e un cantaret de exceptie!

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Awesome):

Ba da uita-te la tine mai intai! apoi spune de altcineva ca e retardat cum esti ru!

| iuliaserban explică (pentru MioaraParalescu):

Bravo, ai zis-o bine

| MioaraParalescu a răspuns (pentru iuliaserban):

Nu ma insel niciodata happy

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Awesome):

Fraiere

| iuliaserban explică (pentru MioaraParalescu):

Da asa e, daca stiam ca unu ca Awesome ma face retardă nu mai puneam intrebarea

| Awesome a răspuns:

Dracos sugi carasu da!tongue

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Awesome):

Du-te ba...si taci
Ca n-am chef sa ma cert, comenteaza cat vrei, ca nu-ti raspund!

| beatryce19 a răspuns:

Mie una nu imi placea deloc justin bieber pentru ca am auzit o melodie de-a lui care la inceput nu imi placea apoi am ascultat melodia aia cu justin bieber baby si mi-a placut foarte mult si videoclipul si melodia adica e chiar super.si imi place tunsoarea lui f f mult. aaa si imi mai place melodia aia love me mi se pare super si videoclipul e super si never say never e misto.nu sunt foarte obsedata de jb cum sunt celelate fete adica doar imiu place cum arata si cum canta atat.