| Just Kiddin' a întrebat:

TPU!

Va place Mika? Va place ultima lui melodie, We are Young? http://www.youtube.com/watch?v=E8rvx4OE0b0
Astazi are concert la Mamaia. Unde pot vedea si eu concertul live?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| andrei a răspuns:

E super melodia! si ascutl mica cred ca il poti vedea live la mamaia; p

3 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Am fost la concertul lui Mika dar nu a cantat melodia aia cu good gone girlsadMi-a placut cand a dat drumul mingiilor care sareau deasupra fanilor...Deci a fost super tare Miikkkkkaaa...a incercat sa vorbeasca putin romanestetongue

| aripifrante a răspuns:

E tare Mika.L-am vazut pe Plaja H2O.A fost bestial! Love Mika!

| Sabry a răspuns:

Buna! Da imi place mult Mika! Si cred ca poti sa vezi concertul live pe yahoo...