| Luci88 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! funda + vot am instalat ws7ultimate dar nu imi merge sunetul. desi zice ca sunt toate driverile instalate. dar cand deschid winamp imi zice (Iesire DirectSound nullsoft v2.6 eror. device not found please select another device in configuration. eror code : 88780078. mai trebuie instalat cv? ajutati-ma va rog va implor dati-mi o solutie.

Răspuns Câştigător
| symonyk007 a răspuns:

Cauta si descarca direct sound nullsoft daca nu ia c.d calculatorului si instaleaza din nou driverele