| AsAndreea03 a întrebat:

Buna TPUhappy.
Va rog frumos sa ma ajutati cu un raspuns cat mai folositor happy :*.
Sunt fooarte pasionata de muzica. Zi de zi ascult foarte multe melodii si cred ca nu este una care mi-a lipsit din "anexa" laughing. Exista vreun site in care pot invata muzica, fara ajutorul unui profesor de canto? Adica daca exista vreun site in care pot invata tehnica, armonii etc etc tot ce este posibill. Daca da, va rog puteti sa mi-l dati? Daca nu, puteti sa-mi explicati cum se invata acasa toate tehniciile muzicii? Cel mai bun raspuns primeste funda si vot din partea mea!
Va pup dulce si sper sa ma ajutati happy.

1 răspuns:
| Laura02 a răspuns:

Sincera sa fiu nu cred ca e usor fara profesor de canto...