| OrdinaryGirld a întrebat:

Va uitati la Pariu cu viata, de cine va place cel mai mult, dau fundita aceluia care ii place de cine imi place si mie, si inca ceva de unde pot descarca si eu melodiile Alina Eremia & Raphael Tudor - Something Stupid si Raphael Tudor - "Personal Jesus". Am incercat pe fisierulmeu.ro dar nu le-am gasitbig grin

2 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
imi place ff mult de Andrei.si Ioana
si poti scrie pe youtube melodiile alea dupa care pui linkul de la melodie aici:
http://www.youtube-mp3.org/
dai download si gata
succes:)

| stefybhey a răspuns:

Mie imi place andrei & ioana dar si sara&cristi simonica dima

nici eu nu le-am gasit sa le descarc