| anonim_4396 a întrebat:

vreau niste melodii noi ( teasta, chriss, eli.) multumesc, funda pentru cele mai frumoasehappy

1 răspuns:
| Anddreee a răspuns:

E exasperanta chestia asta cu "melodii noi". Ce melodii noi? De unde sa stie omu` ce melodii stii si care nu le stii tu? Poate el iti da cateva melodii care crede el ca sunt noi si tu le stii deja si degeaba se strofoaca persoana sa caute. Cauta singur/singura pe youtube sau pe ce vrei tu ori formuleaza altfel intrebarea/cerinta. E un sfat, ca din cate vad nimeni nu a raspuns. Nu am nimic cu tine. Numai bine!