| Kid_4219 a întrebat:

Vreau sa imi dawnloadez o melodie http://www.youtube.com/watch?v=HWv72L4wgCc, ca aici, cantata ca de niste "copii", dar o gasesc pentru dawnloadare numai cantata de un nene batran. Cine ma poate ajuta cu un site de pe care pot downloada acesta melodie asa cum as vrea? Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Eu te ajut. o voi descarca maine seara, ca mai devreme nu am timp, si tot atunci iti voi lasa aici link-ul de unde o vei descarca asa cum o vrei! mp3, nu? sau poate fac un efort acum...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau e mai usor sa ti-o dau pe mess, hai pe mess repede: mmmm_nnnn921