| dariusbocos a întrebat:

Vreau sa imi fac un site cu negative crestine si daca cineva va comanda un cd cu negative cum sa il trimit si sa-mi primesc bani pe el? Prin posta? Imi trebuie ceva sa pot trimite prin posta si sa plateasca la posta? Cum sa fac? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| LioErnest a răspuns:

Trimiti cu ramburs! asta inseamna ca atunci cand respectivul primeste coletul (cd-ul) trebuie sa il plateasca inainte, banii fiind trimisi expeditorului (tie)!

daca te=am ajutat, ajuta-ma si tu pe mine pe facebook cu un like:
http://www.facebook.com/mondenpunctro

multumesc!