| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de rock si ce muzica trebuie sa ascult mai intai? cum trebuie sa ma imbrac? ce personalitate sa am? etc.

Răspuns Câştigător
| tanya136 a răspuns:

Dacă așa vrei sa fi Îți pot recomanda niște trupe care sa rock, dar normal. ...Three days grace... sau paramore. ....tokio hotel...și ca persona trebuie sa fi mai dura, mai rece, dar totuși sa ai acolo o inima... Sper ca te.am ajutat :* :* :* Funda?

| anonim_4396 explică (pentru tanya136):

Imi dai id tau de mess sa mai vorbim in privat? Si multumesc :*

2 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Sunt 2 tipuri de rokeri:
1)rockcalarii:se imbraca extravagant pentru trezi interesul pustoaicelor.Asculta trupe gen:tokio hotel, 30 seconds to mars etc.Personalitate slaba pentru a putea fi manipulati si a nu avea propria putere de a decide!
2)Rockeri normali care nu dau importanta cum se imbraca(atata timp cat se simt ok in pielea lor). Muzica necomerciala si o personalitate nonconformista!