| xxdeeaxz a întrebat:

BUNA TPU vreau sa stiu acum cateva luni numergea sa ask muzica. si a venit cineva la mine si mia reparat calculatorul dar acum nu mai pot asculta muzica pe net dau funda pentru cine ma ajuta

1 răspuns:
| anonim0017 a răspuns:

Nu se aude muzica?
sau daca nu poti asculta de pe youtube iti trebuie un program, flashplayer parca. care permite vizionarea videoclipurilor pe youtube...din cauza aceasta nu iti merge...instaleaza programul dai un refresh la pagina de pe youtub si iti merge 100%