| AlySixx a întrebat:

Vreau sa va intreb ce iti trebuie mai exact ca sa intri intr-un liceu vocational ( la muzica )? ce trebuie sa stii? Tin sa mentionez ca sunt BATAA! Habar n-am pic de muzica deoarece noi face mate cu diriga in loc de muzica :'( si acum sunt a 8 a si am fost foarte proasta si acum mi-a dat prin cap sa intru la liceu vocational, vreau neaparat sa intru si ma gandeam daca exista si varianta ca sa intru la un liceu (oricare) sa invat in vacanta de vara si restul anului muzica etc. si s-a ma transfer in semestrul 2? Am si o chitara dar nu stiu sa cant la ea laughing in rest fac ore de canto... am vreo sansa? laughing)

1 răspuns:
| Fuck2 a răspuns:

Da...trebuie sa "dai o atentie" directorului-Daca ma intelegi.