| AdElA96 a întrebat:

vreau sa va intreb daca va uitat-ti la telenovela,, Mi pecado"? Si daca va uitati stiti ca din cand in cand mai canta un barbat cand sunt impreuna Lucrecia si Julian dar nu melodia de pe fundal ca alta este. Care stiti cum se numeste? Funda, va multumesc.

Răspuns Câştigător
| zambethツ a răspuns:

Pai sunt mai multe melodii care le canta cand sunt ei impreuna dk nu e asta atunci fa rost de un video cu momentul acela si da-mi link'ul printr'un mesaj poate stiu kiss
david bisbal-digale
http://www.youtube.com/watch?v=96UsW-gULuQ

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat