| Alextusent a întrebat:

Buna TPU vreau si cateva programe de editare a vocii(cv de genu cum sunt la studiouri de inregistrari), bine stiu ca nu sunt la fel de performante ca si intr-un studio dar daca stiti si vreti sa-mi dati si mie de unde pot sa le iau multumesc. VREAU MAI ALES PROGRAME GRATIS.

Răspuns Câştigător
| calmopenmind18 a răspuns:

happy Cubase si Acoustica Mixcraft. Astea le folosesc eu si mai ales Cubase este profesional. Le poti descarca de pe site-uri P2P (ilegal dar big grin bine ai venit la noi, in Romania deci stai linistit ca nu patesti nimic odata ce autoritatile recunosc la TV ca nu au tehnologia necesara sa te depisteze)

1 răspuns:
| Alextusent explică:

Da-mi si un link de unde pot sa-l descarc si eu gratis ca eu am cautat si nu am gasit.