| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu melodii in romana (nu hip-hop sau rock etc.-normale) cu versuri pe care as putea sa le cant ca un moment artistic la o aniversare.
Multumescbig grin!

2 răspunsuri:
| condemnedAntagonist a răspuns:

Hey nu stiu melodie in romana dar stiu una in engleza dar e destul de simpla am invatat-o in 2 zile ( anastasia once a december) uite si un link:http://www.youtube.com/watch?v=r1zamKoUREI am avut-o de cantat la scoala :)

| xAndraax a răspuns:

Incerca Nane sau Arssura. sunt putin hip hop dar nu au versuri grele. Mai e si Mecena. gasesti pe youtube. multe meloldii deci succes! P.S.: Mai mult nane e misto >big grin