| lexx_8353 a întrebat:

Buna tuturor, am si eu o problema happy nu gasesc dj fete pentru radio senzational(cel mai tare radio neoficialtongue) suntem 5 dj baieti si o fata si nu am vrea sa o pierdem si ne-am gandit sa gasim dj fete ca sa nu se simte singurica printre atatia baieti big grin daca este cineva interesat(neaparat fata) dati-mi idu sa vb tongue :*

2 răspunsuri:
| anonul a răspuns:

Prea putine fete sunt interesate de Hip-Hop (doar elementul DJ-ing din hh)...nu stiu daca o sa gasesti.

| lexx_8353 explică:

Am spus eu hip-hop? am spus ca cautam o fata dj pentru radio...nu stiu daca exista vreun radio la care sa se asculte doar hip-hop...