| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor,
As vrea daca se poate, de la melodia When I Look At You - Miley Cyrus, notele muzicale ale pianului dar ca taste de exemplu:
nota "Do" = tasta "C" (un exemplu).
Va rog cine se pricepe la pian daca ar putea sa imi spuna, as vrea sa o cant dar cum nu am pian deocamdata o cant pe pianul virtual (online)!
Deci ma ajuta cineva?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Spintecatorul a răspuns:

Scuze, am gasit si asa cum vrei tu http://www.ultimate-guitar.com/......ou_crd.htm :D

2 răspunsuri:
| allle_2188 a răspuns:

Mamaigandesc ii mai prost decat prostia! el o dat note pentru chitara rolling eyes