| Marian2014 a întrebat:

Buna tuturor. As vrea sa ma ajutati cu niste raspunsuri sau sugestii, eu am 20 ani si as vrea sa ma apuc sa cant hip hop, dar sunt incepator in domeniul asta, credeti ca ar trebui sa apelez la studio de inregistrari, sau sa-mi cumpar toate instrumentele necesare pentru a inregistra melodii de acasa. Apropo ce instrumente ar trebui sa am sunt in dubii oarecum in privinta aspectului astuia?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Prima data poti merge la un studio, faci cateva inregistrari, apoi te poti dezvolta singur acasa.