| 000MadMAX000 a întrebat:

Buna tuturor caut o melodie de ceva timp si nu am idee cine o canta sau cum se numeste.O canta o trupa rock iar in trupa e o tipa cu parul lung si roscat.In clip toti alearga printr-o cladire abandonata si lovesc peretii.Scuze pentru descrierea ciudata dar nu am stiut ce sa descriu altceva.

Răspuns Câştigător
| TurnThePage a răspuns:

S-ar putea sa fie o melodie de la Paramore. Emergency? Misery Bussines? I don't know. Uita-te si tu prin melodiile lorwinking

| 000MadMAX000 explică (pentru TurnThePage):

Foarte tare, mersi frate asta e formatia.

3 răspunsuri:
| METALL2000 a răspuns:

Paul Van dyk -let go sper sa fie asta te pup pa pakiss

| 000MadMAX000 explică (pentru METALL2000):

Buna scuze dar nu e asta melodia dar mersi de ajutor. :*