| Georgiana95 a întrebat:

Ce parere mai aveti si despre videoclipul lui Lady Gaga la Bad Romance?big grin Mi se pare cam haotic, cu toate ca ea are o voce extraordinara.

Răspuns Câştigător
| greenyk a răspuns:

Pot spune ca Videoclipul e chiar funny. Adica in unele imagini seamana cu Chuky sau cu Edward din Maini de foarfece. laughing
Si da, e super haotic. Dar chiar o/il admir pe femeia/barbatul asta. happy

11 răspunsuri:
| DrViorel a răspuns:

Mie sincer nu imi place tipa, imi placea inainte cand o ascultam, inainte sa se lanseze era parca mult mai cuminte mai calma mai altcumva, acum o dat de faima si i so urcat la cap. Plus era si mai frumoasa, parerea mea cand era bruneta...

lolita
| lolita a răspuns:

Sincer nu l-am vazut, nu-mi place Gaga.

| ing. a răspuns:

Buna.Nu imi place nici de ea si nici videoclipul Bad Romance.Singura melodie care mi-a placut a fost Paparazzi, dar videoclipul a fost nasol.

| OglindaOarba a răspuns:

Buna... mie imi plac melodiile ei dar videoclipurile sunt foarte exageratestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La cât este de extravagantă, este pe măsura așteptărilor.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult si melodia si videoclipul.

by YuMi

| Larette a răspuns:

Fiind foarte celebra pe plan international, drviorel are dreptate, i s-a urcat faima la cap.
Cat despre melodie, e cute, videoclip artistic, dar nu are voce aproape deloc daca ar fi sa o comparam cu Christina Aguilera, Beyonce. etc.

| viorica_7160 a răspuns:

E foarte creativa dar nu cred ca re o voce buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare superrrrrrr! Sunt reusite toate videoclipurile ei, e un super star

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super! Toate videoclipurile ei au fost super! E o mare vedeta. O va intrece pe Madona pentru ca Madona e mai slaba.