| pipa11 a întrebat:

uni ma mai stiti as vrea si eu o opinie de ce muzica sa ascult(dati-mi cat mai multe adrese)

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

Http://www.profm.ro/radio/profm

Nimeni nu iti poate spune ce sa asculti, pentru ca e posibil ca gusturile in materie de muzica sa nu coincida.
Totusi iti recomand artisti precum: Lady Gaga, Beyonce, Nickleback, Pink, Voltaj, Guess Who, Anda Adam, Inna, Taylor Swift, Rihanna, Avril Lavigne, Ke$ha, Antonia, etc.
Iti recomand aceste melodii:
Florin Chilian -10
Guess Who - Eu tu si restul lumii
Christina Aguilera - Not Myself Tonight
Spike - Scandal
You Belong With Me- Taylor Swift
Official Jason Mraz - I'm Yours
Narcotic Sound and Christian D. - Mamasita
Sasha Lopez feat Anda Adam - Madam
Yolanda Be Cool & DCUP - We No Speak Americano

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu iti pot sugera cativa artisti si cateva trupe.

In topul cantaretilor preferati sunt : Julien Clerc, Charles Aznavour, Jacques Brel, Joe Dassin, Avril Lavigne, Kelly Clarkson, Tom Jones, George Michael, Julio Iglesias, Mark Anthony, Ingrid, Celine Dion, Britney Spears, Cristina Aguilera, etc.

Formatii care imi plac sunt : Guns N' Roses, Bon Jovi, Nickelback, Queen, Beatles, 3SE, Taxi, Directia 5, Voltaj, Holograf, Iris, Spin, Hi-Q, etc.

| cornel a răspuns:

Www.kiss fm.ro

:)

| SEAL a răspuns:

Dirty south

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Exista gooogle.

Răspuns utilizator avertizat
| pipa11 explică:

Multumesc Fireflie. si woodenpints sa stii ca nu-mi place lady gaga ci doar cantecul asta.