| AndreeaCatalina122 a întrebat:

utilizatori TPU, asta e prima mea intrebare! Mie imi place sa cant la pian, sa calaresc, sa dansez si sa inot, v-am spus toate acestea ca sa stiti ceva despre mine, dar intrebarea propriuzisa e : este cineva care iubeste Franz Liszt, cineva care canta la pian pe acest site? Rasplatesc cu funda raspunsurile care imi plac, si mai ales daca imi dovediti ca sunt reale, adevarate, si nu mintiti, va pup paa

4 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Îmi place Liszt, da' nu cânt la pian. Deși aș vrea să m-apuc, autodidact cum sunt.

| AndreeaCatalina122 explică (pentru Polaris):

Bv, pai dupa ce incepi, mai vorbim Polaris

| Polaris a răspuns (pentru AndreeaCatalina122):

Rog iertare, maestre, pentru răspunsul meu pripit și insolent sad

| AndreeaCatalina122 explică (pentru Polaris):

Nu sunt maiestra, ok? eram putin nervoasa, scuze, ar fi trebuit sa te incurajez pentru ca sunt o fire mai sensibila si stiu ce inseamna o incurajare, chiar si de la cineva strain big grin imi cer scuze din nou, ai avut ghinion ca mai prins intr-un moment prost big grin pai mult noroc happy