| unisex_4599 a întrebat:

va place adam lambert, chiar daca e homosexual? mie una nu-mi pasa de orientarea lui sexuala, imi place melodiile lui!:Xvoi ce credeti despre el va place muzica lui?:X

Răspuns Câştigător
| MiyakoSaki a răspuns:

Buna! Mie una imi place foarte mult, cum arata si cum canta.Chiar nu ma deranjeaza ca este gay. Unii oameni il judeca pentru ca este homosexual si chiar in unele cuvinte il jignesc, cum este si la unele raspunsuri pe care le-ai primit tu la intrebare.Lasand astea deoparte muzica lui este foarte frumoasa si are voce.Chiar vroiam sa mai gasesc vreo intrebare despre Adam, si uit-o pe a ta.Eu am pus multe intrebari despre Adam Lambert si voi mai pune.Tie daca iti place si cei din jurul tau nu sunt de acord, nu le da importanta ca pana la urma este si el un om, doar ca este diferit prin orientarea lui sexuala.Eu il iubesc enorm si il voi iubii mereu.happy

9 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Mie nu-mi place melodiile lui că e urâte și n-are ceva care să-mi place.

| Laura a răspuns:

@LifeIsFullOfColours Și Rob Halford e gay, asta îl strică cu ceva? Nu. Stricată ești tu, că judeci un om după orientarea sexuală.

| DracoMalfoy a răspuns:

Da. Imi place Adam Lambert si ii ascult muzica. Nu imi pasa ca e gay, poate fi ce vrea, la urma urmei, aici e vorba de muzica lui, nu de viata lui personala. Canta bine si asta conteaza.

| Mayar a răspuns:

Pai si Freddie Mercury a fost gay, dupa aia s-a indreptat.
Mie mi se pare ca canta extraordinar! depinde de gusturile fiecaruia.
Deci canta foarte super. E si frumos si are o voce superba. nu conteaza ce e acum ca doar nu vrei sa il iei de sot. Are voce groasa, puternica, rasunatoare. happy :X:X

| PuFFuLiKi_7860 a răspuns:

Da imi plac melodiile lui si mi se pare dragut dar il strica orientarea lui sexuala.

| PuFFuLiKi_7860 a răspuns:

Primesc funda?

| alexandra05 a răspuns:

Pai nu cred ca are nicio legatura muzica lui cu orientarea lui sexuala tongue

| Sayah a răspuns:

Vocea lui e incredibila! A fost numit "Al doile Elvis Presley". Arata bine si e o persoana amuzanta si prietenoasa.Nu cred ca o a gasesti pe cine care pur si simplu nu e invidios pe el care sa zica ca tot ce am zis mai sus nu este adevarat.Atata timp cat el este o persoana minunata, nu trebuie sa iti pese de nimic altcvea decat vocea lui; doar e cantaret! P>S>:nu cred ca e normal sa fii la varsta la care sa iti placa Adam Lambert si sa te exprimi asa:"imi place melodiile lui!".In rest, mult noroc.Paaa.kiss

| dreamoutloud a răspuns:

Imi plac melodiile lui si nu ma deranjeaza deloc faptul ca este gay. Nu poti judeca un om dupa orientarea sexuala, cred ca este ff talentat si asta e tot ce conteaza.