| 2NE1cl a întrebat:

Va place trupa MBLAQ? Care e membrul favorit? Dar melodia?

Răspuns Câştigător
| analoveskorea a răspuns:

Buna! Eu o ador, e printre preferatele mele, baietii sunt super draguti iar melodiile lor sunt superbe.Desi toti sunt simpatici Joon si Thunder sunt favoritii mei.Cat despre melodii sunt multe care imi plac insa voi mentiona doar cateva "Oh Yeah ","Y","Again"si "Stay", sunt si primele ascultate, Mona Lisa si It's war, pe cea din urma o ador, plang ori de cate ori o ascult

7 răspunsuri:
| Denisadraguta a răspuns:

Imi place trupa si sunt superi tari baieti.Si toate melodiile imi plac

| JiHyun a răspuns:

Imi place mult trupahappy
Preferatul meu e Thunder si melodia e Mona Lisahappy

| xxdrgn a răspuns:

Buna!^^
Da da, imi place! Cred ca cel mai mult ii plac pe Lee Joon si Thunder, dar G.O, Mir si Seungho nu sunt prea departe. ♥ Melodiile preferate ar fi "Mona Lisa", "It's War", "Y", "Oh Yeah", "Cry", "Stay", "Again", "G.O.O.D Luv", "Your Luv"... ahh, si "G.O & Mir - Wild.". happy

Răspuns utilizator avertizat
| MaryaLovGD a răspuns:

Iubesc trupa. Toate melodiile imi plac, mai ales " Mona Lisa " si " O yeah ". Dintre baieti, nu pot alege, imi plac toti, au stil, au de toate. Trupa are hit-uri super tari si stiu cum sa-si atraga fanii. Sa ai o zi frumoasa.

| Selena2001 a răspuns:

Nu.Este doar parerea mea.plz nu te supara

| 2NE1cl explică (pentru Selena2001):

Nu am de ce sa ma supar! Fiecarui om ii place altceva. O zi buna