| BlueEyes_8416 a întrebat:

va rog dati´mi si mie un site de unde pot downloada videoclipuri in format 3gp adica pentru telefon...plss.dau fundita primului site.

Răspuns Câştigător
| Kidd_2736 a răspuns:

Cel mai usor este sa iei ce videoclipuri vrei tu de pe youtube cu www.clipconverter.cc

3 răspunsuri:
| BlueEyes_8416 explică:

Ms tuturor pentru rasp.de pe zedge nu prea am ce sa iau ca am mai cautat pe el.deci fundita o sa i'o dau lui kidd pentru ca am cerut site deci sper sa nu va suparati daca as fi putut va dadeam la toti dar.skz

| Doar1îngeR a răspuns:

Downloadeaza in orice format si transforma cu FreeStudio big grin

| iuliaelena13 a răspuns:

Www.zedge.net

nu stiu sigur daca va fi compatibil, insa incearca.
a, nu uita sa iti selectezi tu telefonul acolo sus.