| tixytix a întrebat:

Buna!
va rog putin ajutor.am nevoie de o melodie pe care sa cant la balul bobocilor. vreau ceva usor.foarte usor.sunt fata.si ccant singura.va rog:X:X

Răspuns Câştigător
| Oannaa30 a răspuns:

Daca stii engleza chiar bine poti opta pentru piese in limba engleza,gen Rihanna,daca nu si cele romanesti sunt super, cauta pe google negativele unor melodii, cauti versurile si incepi sa canti astfel iti poti da seama daca acea melodie se potriveste vocii tale. pupici